. PLASTOVÉ BAZÉNY - AQUASOL

plastove-bazenyPlastové bazény

V současné době, kdy se zvyšuje úroveň a standard bydlení, stoupá i zájem o výstavbu rodinných bazénů. S výstavbou bazénů se počítá jak u nových staveb, u rekonstrukcí stávajících budov a rodinných domů tak i u rekreačních chat, kdy vkusně doplňují zahradní architekturu nemovitosti.

Plastové bazény jsou skvělým řešením, pokud jste se rozhodli pro vlastní bazén, který vám dlouho vydrží, pěkně vypadá a je cenově velmi dostupný.


NEZÁVAZNĚ POPTAT BAZÉN

Plastové bazény na míru

Zajistíme bazén přesně podle vašich představ. Na výběr je z těchto základních variant:

  • Plastové bazény se skimmerem nebo s přelivným žlábkem
  • Bílé, světle nebo tmavě modré plastové bazény
  • Obdélníkové či oválné plastové bazény
  • Plastové bazény pro venkovní zabudování i pro zabudování do interiéru budovy.

Konstrukce plastových bazénů

K výrobě plastových bazénů se používají desky z homogenního kopolymeru tloušťky 6 a 8 mm. Desky jsou při výrobě a montáži opatřeny ochrannou fólií, aby nedošlo k poškození bazénu. Fólie se odstraňuje až po instalaci bazénu u zákazníka. Materiál má UV stabilizaci, čímž zajišťuje, že plastový bazén je dlouhodobě stálobarevný vůči slunci. Dokladem toho jsou bazény realizované např. v Chorvatsku.

plastové bazény

Skelet bazénu je vyztužen po celém vnějším obvodu svislými výztuhami – tzv. žebry- tl. 12 mm a šířky 150 mm. Naše plastové bazény jsou vyráběny a svařovány s pomocí moderní technologie zaručující dlouholetou a bezproblémovou funkčnost. Dno i stěny bazénů jsou svařeny polyfúzně. Spojení stěn ke dnu je realizováno pomocí extrudérového sváru, čímž je zabezpečena dokonalá těsnost a tuhost tohoto velmi namáhaného spoje.

Výhodou plastových bazénů je možnost přesného návrhu dle představ zákazníka.

Dopřejte si luxus vlastního bazénu! Díky plastovým bazénům Aquasol to nemusí znamenat nedosažitelný sen.

V naší nabídce naleznete také zastřešení bazénu a příslušenství k bazénu.

... pokračování »

Žarošice 357, 696 34 Žarošice tel.: +420 518 606 134 fax: +420 518 606 120 e-mail: mazac@kellnercz.cz Mapa webu Plastové bazény Zastřešení bazénu